Wycieczka do parku

Korzystając z uroków pięknej polskiej złotej jesieni dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 5 wybrały się w czwartek 19 października na spacer do Parku Miejskiego im. Wojciecha  Biechońskiego. Ponieważ nasze Słoneczka czekała  dość daleka wyprawa, wczesnym przedpołudniem zapakowały plecaki i wyruszyły w drogę. Do gorlickiego parku wybrały się dwie grupy: Wesołe Misie i Pracowite Pszczółki. Na miejscu nikt nie krył wzruszenia. Przedszkolaki zobaczyły bowiem piękny malowniczy krajobraz stworzony przez tysiące kolorowych liści, które spadły już z drzew. Oczywiście nasze pociechy zabrały się do pracy i zaczęły zbierać wszystkie jesienne skarby, aby móc je umieścić w przedszkolnych kącikach przyrody. W czasie wycieczki nie mogliśmy pominąć najczęściej fotografowanego pomnika, czyli dwóch przytulających się do siebie misiów. I aby tradycji stało się zadość, my również zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.