Mikołaj

Wczesnym rankiem 6 grudnia w Miejskim Przedszkolu

Nr 5 przy Miejskim Zespole Szkół Nr 5 w Gorlicach zjawił się długo oczekiwany przez dzieci gość. Był to oczywiście Święty Mikołaj, który przybył do słonecznych przedszkolaków w towarzystwie swoich pomocników:  aniołków i elfika. Mikołaj witał wszystkich przybywających do przedszkola, a następnie po śniadaniu spotkał się z wszystkimi dziećmi. Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze dla swojego gościa, śpiewały piosenki, a na koniec podarowały mu przygotowane specjalnie dla niego upominki. Mikołaj był bardzo szczęśliwy i zadowolony z tak miłego przyjęcia, za co odwdzięczył się wspaniałymi prezentami. Uwieńczeniem wizyty Mikołaja w Miejskim Przedszkolu

Nr 5 było wykonanie wspólnych zdjęć i zaproszenie go w przyszłym roku. 

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.