Wizyta na poczcie

Dnia 19.12.2017 dzieci z oddziału VI " Sprytne Skrzaty " mieszczącego się w MZS nr 5 w Gorlicach z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wykonały kartki świąteczne. Aby można je było wysłać udały się do Urzędu Pocztowego w Gorlicach. Tam czekała na nich p. Kierownik, która zapoznała dzieci z pracą poczty oprowadzając ich po różnych pomieszczeniach opowiadając również historię związaną z drogą listu lub paczki od nadawcy do odbiorcy. Ciekawym punktem programu było zakupienie przez nich znaczka na list, ostemplowanie itp. Po tej miłej wizycie dzieci wraz z wychowawcą udały się na krótki spacer po rynku, gdzie miały możliwość obejrzenia dekoracji świątecznej. Przypomniała nam ona, że święta są tuż tuż.

 

Zadowoleni rodzice z niespodzianki - kartki świątecznej podziękowali wychowawcy na następny dzień, gdyż listonosz już je dostarczył. 

J. Zielińska

 

Zdjęcia.