Ćwiczyć każdy może- zajęcia otwarte dla rodziców

„Ćwiczyć każdy może –wesołe zabawy z Rodzicami” – pod takim hasłem w dniu 11.01.2018 odbyły się zajęcia otwarte w grupie „Sówki mądre główki”, które przygotowała p. K. Kaleta.
Były to zajęcia gimnastyczne prowadzone m. in.  metodą Weroniki Sherborne, R. Labana. Miały na celu pogłębianie kontaktu fizycznego i emocjonalnego z rodzicem, doskonalenie umiejętności współpracy z partnerem, rozwijanie zamiłowania do ruchu przy muzyce. Rodzice chętnie uczestniczyli w zajęciach. Mieli również możliwość obserwowania dzieci podczas zajęć, gdy te ćwiczyły według wskazówek „Stworków – Potworków”.
Zarówno rodzicom jak i dzieciom wspólne ćwiczenia sprawiły wiele przyjemności i ogromną radość, co pozytywnie wpłynęło na atmosferę prowadzonych zajęć. Na koniec wszyscy otrzymali pamiątkowe odznaki: „Sportowiec na medal”.

(K. Kaleta)

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.