Dzień Babci i Dziadka

W dniach 23-26 stycznia b.r. w naszym przedszkolu odbyły się uroczyste spotkania przedszkolaków z Babciami i Dziadziusiami. Świętowanie rozpoczęły  dzieci z grupy Muchomorki, a zakończyły Sprytne Skrzaty. Nasi wychowankowie pod kierunkiem swoich nauczycielek zaprezentowały piękne programy artystyczne wypełnione wierszami, piosenkami i układami tanecznymi nawiązującymi do obchodzonego święta. Po występach przedszkolaków, nasi goście mogli pobawić się ze swoimi wnusiami, dzięki zabawom przygotowanym i prowadzonym przez wychowawców poszczególnych grup. Atmosfera była bardzo przyjemna, wypełniona śmiechem i radością. Babcie i dziadziusiowie  nie kryli wzruszenia, a dzieci były szczęśliwe, mając u boku ukochane osoby.