Kolędnicy w przedszkolu

Okres karnawału, pora zapustów to czas radości, zabawy, przebierańców i pochodów noworocznych trwających od Trzech Króli do Środy Popielcowej. Karnawał to czas rozrywki dla dorosłych i czas balów dziecięcych, organizowanych zarówno w domu jaki w Przedszkolu.

W związku z tym grupę VI - Sprytne Skrzaty, odwiedziły dzieci z klasy 3 b wraz z wych. panią Zasuń - Gubałą , aby wspólnie pokolędować  i przedstawić tradycję zapustów  , zaś 29.I.2018  nadal bawiliśmy się świetnie na balu karnawałowym. Niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, Indianie,  królewny, motylki, myszki,  policjanci, strażacy, a także  inne  postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin salę gimnastyczną. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie.

(J. Zielińska)

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.