Dzień Iluzjonisty

31 stycznia b.r. w Miejskim Przedszkolu nr 5 Przedszkolaki z grupy: „Wesołe Misie” oraz „Pracowite Pszczółki” obchodziły Dzień Iluzjonistów. Panie pracujące w grupach przybliżyły dzieciom na czym polega praca iluzjonisty, a następnie przeniosły je w świat magii i iluzji demonstrując różnorodne doświadczenia, eksperymenty oraz ciekawe magiczne sztuczki. Były to: „Kolorowa tęcza”, „Jajo w butelce”, „ Lawa”, „Wulkan”, „Rosnący balon”, „Unoszące się jajko”, „Niepękające bańki mydlane”, „Szaszłyk z balonika”, „Zaczarowana woda” oraz „Magiczny sznurek”. Podczas zabaw nie zabrakło czarów rzucanych  przez dzieci tak aby każda ze sztuczek  mogła się udać. Niektóre z dzieci same wcieliły się w role magików. Może któreś z nich zostanie kiedyś wielkim i znanym iluzjonistą.

(K. Trzaskoś)

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.