Konkurs plastyczny „ Mój bohater z dobranocki: Reksio”

 

 

Dnia 28.02.2018 mięliśmy przyjemność brać udział w uroczystym rozstrzygnięciu Ogólnopolskiego Konkursu plastycznego przygotowanego z okazji 50 urodzin najsłynniejszego pieska Reksio, a  organizowanego w ramach kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom. Czekało na nas wiele niespodzianek, między innymi: poznanie bohatera Reksia i zabawy z nim, wysłuchanie: „Reksiowej czołówki” w wykonaniu Pawła Pietruszki, udział w seansie filmowym- Dobranocki z dawnych lat „Reksio i przyjaciele”. Nie zabrakło głośnego czytania bajki przez Dyrektora Muzeum Dobranocek w Rzeszowie Katarzyny Lubas. Poznaliśmy również autorkę rysunków bajki- Elżbietę Burek. Zakończeniem wszystkich tych atrakcji było rozdanie nagród i dyplomów za prace plastyczne, których było 185 a w nich praca naszego wychowanka, Karola Krzysztonia, która dostała wyróżnienie- serdecznie gratulujemy. Ponieważ były to 50 urodziny Reksia nie mogło na przyjęciu zabraknąć: życzeń, prezentów oraz tortu.

(K. Trzaskoś)

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.