Mam Talent

W środę 11 kwietnia w naszym przedszkolu odbyła się IV już edycja Mam Talent. Tym razem dzieci pokazywały swoje umiejętności ruchowe związane z gimnastyką, sportem i tańcem. W konkursie wzięło udział 19 uczestników, którzy byli wspaniale przygotowani do swoich występów. Były m.in. tańce, akrobacje, skakanie przez skakankę, kręcenie hula-hoop, podrzucanie pałeczką mażoretkową, pokazy z piłka nożną i wiele innych. Wrażeń i emocji nie brakowało. Poszczególne występy oceniane były przez Jury, w składzie którego zasiadły mamy naszych przedszkolaków, Pani Elżbieta  Szymczyk i Pani Barbara Siuta oraz Kierownik przedszkola, Pani Katarzyna Barczyk. Wszyscy uczestnicy za odwagę i trud włożony w przygotowania do występu zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.