Dzień Tańca

W piątek 27 kwietnia na sali gimnastycznej Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 odbył się Przedszkolny przegląd choreografii tanecznych.  Grupy II, III, IV, V i VI  zatańczyły przygotowane pod kierunkiem Pań nauczycielek układy taneczne. Przegląd został zorganizowany w ramach Międzynarodowego Dnia Tańca, a przygotowały go i prowadziły Pani Katarzyna Trzaskoś oraz Pani Karolina Mikosz. Tańce były różnorodne. Dzieci tańczyły do spokojnej, klasycznej muzyki, ale także poruszały się w rytm współczesnych melodii. W czasie występów dzieci wykorzystywały różne akcesoria, tj. szarfy, chusty, pompony z bibuły, krążki gimnastyczne. Na zakończenie czekała na przedszkolaków niespodzianka – taniec z balonikami, który wywołał  mnóstwo radości i szczęścia u naszych Słoneczek.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.