Wycieczka do Rzeszowa

We wtorek 29 maja najstarsze dzieci wraz z rodzicami z Miejskiego Przedszkola nr 5 wybrały się na wycieczkę do Rzeszowa. Głównym jej celem była wizyta w Parku Trampolin Fly Park, gdzie  na naszych przedszkolaków czekało szereg atrakcji tj. ścieżki akrobatyczne, trampoliny sportowe oraz baseny wypełnione gąbkami. Dzieci rozpoczęły zabawę rozgrzewką pod okiem profesjonalnego instruktora, a następnie korzystały ze znajdujących się na sali trampolin. Wyjazd był zaplanowany w Rocznym Planie Pracy przedszkola, w którym główne zadanie zostało ukierunkowane na kształtowanie aktywności fizycznej dzieci oraz rozwijanie zainteresowania sportem. Po wyjściu z Fly Parku wszyscy udaliśmy się na Aleję pod Kasztanami, gdzie odbył się pokaz dla dzieci na Fontannach Multimedialnych. Przedszkolaki bawiły się wspaniałe, a zimna woda z fontann ochłodziła wszystkich w ten upalny dzień.   Uwieńczeniem wycieczki była wspólna zabawa na Foluszu.

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.