Konkurs plastyczny

Sport to zdrowie, każdy przedszkola Ci to powie! Pod takim hasłem odbył się międzyprzedszkolny konkurs plastyczny zorganizowany przez Miejskie Przedszkole nr 5 pod patronatem Burmistrza Miasta Gorlice.Dnia 07.06.2018 w Pawilonie Miasta Gorlice nastąpiło ogłoszenie wyników oraz wernisaż wystawy.Swoją obecnością zaszczycili nas: Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Pan Aleksader Augustyn, Dyrektor Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 Pani Barbara Kuk, Przewodnicząca Komisji Konkursowej Pani Ewa Krauze oraz Kierowniczki Miejskich Przedszkoli i nauczycielki, pod kierunkiem których, dzieci wykonały swoje prace.Całość uroczystości poprzedziła krótka inscenizacja "Recepta na zdrowie" w wykonaniu "Pracowitych Pszczółek" z MP nr 5. W dalszej części imprezy miało miejsce wręczenie dyplomów i nagród dzieciom, które zdobyły trzy pierwsze miejsca oraz wyróżnienia.

 

Z uroczystości nikt nie wyszedł smutny, każde dziecko które wykonało pracę na konkurs, otrzymało pamiątkowy dyplom oraz nagrodę. Z uroczystości nikt nie wyszedł smutny, każde dziecko które wykonało pracę na konkurs, otrzymało pamiątkowy dyplom oraz nagrodę.Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

(K. Trzaskoś)

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.