Pożegnanie starszaków

Czwartek, 21 czerwca był dniem, kiedy dzieci z grup „Wesołe Misie”, „Pracowite Pszczółki” oraz „Sprytne Skrzaty” oficjalnie pożegnały przedszkole. Przedszkolaki pod kierunkiem swoich wychowawczyń przygotowały i  zaprezentowały bogaty program artystyczny wypełniony tańcami, wierszami i piosenkami.  W tym dniu dzieciom towarzyszyli Rodzice, a wśród zaproszonych gości byli  Dyrektor Miejskiego Zespołu Szkół nr 5  - Pani Barbara Kuk, Wicedyrektor Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 – Pani Iwona Gryzik, ksiądz Krzysztof Czaja, a także przedstawiciele przedszkolnej Rady Rodziców: Pan Jarosław Rusiniak, Pani Wioletta Bogdan oraz Pani Aneta Roman.

 

 

Kochane dzieci.

 

Chcemy  wam życzyć na początek,
Żeby nauka szła jak z płatka
Żeby tyle było szóstek,
ile pszczół na polnych kwiatkach.
Żeby pochwał było tyle,
ile szyszek w gęstym borze,
żeby w szkole było milej
niż nad rzeką lub nad morzem.
Długopisy, wszystkie pióra
niechaj piszą mądrze, ładnie
i niech skrzypią tak jak żuraw,
kiedy błąd się gdzieś zakradnie.

Życzymy zabaw z kolegami
kolegów do zabawy,
Szczęścia, zdrowia, pomyślności,
i w klasie pierwszej wiele wytrwałości.
Bądźcie zdrowe, miłe i radosne,
miejcie w sercach zawsze wiosnę.

 

                                        Wasze Panie

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć