Wizyta w siłowni "OLIMP"

Promując zdrowy styl życia wśród naszych przedszkolaków, dnia 18.06. 2018r wybraliśmy się z grupą "Wesołe Misie" oraz "Pracowite Pszczółki" na siłownię OLIMP. Tam czekał na nas trener, który zapoznał z różnymi urządzeniami i opowiedział o swojej pracy na siłowni. Przypomniał także, że ruch ma bardzo ważny wpływ na nasze zdrowie. Trener przeprowadził z nami kilka ćwiczeń wzmacniających mięśnie rąk i nóg przy użyciu tzw. "drabinki". Specjalnie dla dzieci pokazał również ćwiczenia związane z boksem. Każda z grup miała okazje wziąć udział w ćwiczeniach jogi dla dzieci, podczas, których Pani zabrała nas w podróż do Afryki. Mamy nadzieję, że ta podróż w ciekawy sposób zachęciła dzieci  do ćwiczeń i aktywnego spędzania wolnego czasu.

(K. Trzaskoś)

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć