Piknik Rodzinny

W dniu 19 czerwca w ogrodzie Miejskiego Przedszkola nr 5 odbył się wielki Piknik Rodzinny. Obecni na nim byli nasi wychowankowie wraz z rodzicami oraz zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Gorlice  Pan Rafał Kukla, Przewodniczący Rady Miasta  Pan Krzysztof Wroński, Radni: Robert Ryndak, Jolanta Dobek i Augustyn Mróz, Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Pan Aleksander Augustyn, a także Przewodniczący Zarządu Osiedla nr 2 Pan Michał Jurczyk.

 

Piknik rozpoczął się od przedstawienia bajki no-promilowej pt. Kopciuszek przygotowanej przez grupę „Wesołe Misie” pod kierunkiem Pani Iwony Margańskiej, która aktywnie włączyła się w ogólnopolską kampanię NO PROMIL – NO PROBLEM. Po inscenizacji,  do wspólnej zabawy wszystkie dzieci oraz rodziców zaprosił PIRAT SIWOBRODY. Zabawa była wyśmienita. Dzieci mogły poszaleć na dmuchawcach, pomalować buźki, zjeść watę cukrową, a także dzięki uprzejmości Komendy Państwowej Straży Pożarnej i Komendy Policji w Gorlicach obejrzeć strażacki wóz bojowy oraz radiowóz policyjny.

 

Piknik sponsorowali: Rada Rodziców Miejskiego Przedszkola nr 5, działająca przy Urzędzie Miasta Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, a także  Zarząd Osiedla nr 2.  Kiełbaski na imprezę ufundował Zakład Przetwórstwa Mięsnego „ANGELA” oraz Sklep Ogólnospożywczy Pani Zdzisławy Tybor. Na pikniku nie zabrakło również słodkości, które dzieciom dostarczyli zaproszeni goście. Jeszcze raz wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.