Dzień Kropki

Dnia 14.09. przedszkolaki z grupy "Pracowite Pszczółki" oraz "Wesołe Misie" świętowały Międzynarodowy Dzień Kropki. Najważniejszym elementem zabaw był odpowiedni strój, dlatego też musieliśmy się "wykropkować". Dzieci wysłuchały bajki "Naciśnij mnie", jak sam tytuł mówi, chętne dzieci naciskały kropkę i czekały z niecierpliwością co się stanie. Następnie zaprosiliśmy przedszkolaków do wspólnych zabaw i konkurencji : "Przygarnij kropkę", "Połącz kropki" "Sałatka z kropek", "Większe- mniejsze". Każda z grup miała specjalne zadanie do wykonania: "Dokończ rysunek"- gdzie powstały z jednej kropki piękne rysunki, zaś druga miała za zadanie wyszukać tajemniczy rysunek. Na sam koniec były kropkowe sesje zdjęciowe. Było radośnie i twórczo!

(K. Trzaskoś)

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć