Próbna ewakuacja

Dnia 25.10. w naszym przedszkolu odbyła się próbna ewakuacja przeciwpożarowa. Podczas przeprowadzonej akcji personel i wszystkie dzieci bardzo sprawnie opuściły budynek przedszkola udając się na miejsce zbiórki w ogrodzie przedszkolnym. Akcja została przeprowadzona pod czujnym okiem strażaków z Komendy Powiatowej Straży pożarnej w Gorlicach. W związku  z realizacją w naszej placówce programu „Promil nie jest przyjacielem tylko złego kusicielem” odbyła się pogadanka na temat niebezpieczeństwa podróży pod wpływem alkoholu. Przedszkolaki miały również okazję zapoznać się z wyposażeniem wozu strażackiego. Organizacja próbnej ewakuacji miała na celu nabywanie przez dzieci umiejętności właściwego zachowania się na wypadek zagrożenia pożarem. 

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.