Pasowanie na Przedszkolaka

"Dziś jest nasze pasowanie.

 

Są tu nasze drogie Panie.

 

Już od dzisiaj przyrzekamy,

 

że przedszkole pokochamy.

 

Co dzień bawić się będziemy,

 

i jedzonko ładnie zjemy,

 

i uśmiechem przywitamy

 

przychodzące po nas Mamy"

 

 

Dnia  24.10.2018r w Słonecznym przedszkolu miało miejsce bardzo ważne wydarzenie dla naszych nowych przedszkolaków. Podczas uroczystości śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, tańczyły oraz wykonywały różne zadania, by udowodnić, że są prawdziwymi  przedszkolakami. W obecności Pani wicedyrektor Iwony Gryzik, Pani Kierownik Barbary Zastępa, Nauczycieli  oraz swoich Rodziców powtarzały tekst ślubowania i poprosiły o pasowanie ich na miano Słonecznego Przedszkolaka. Każdy dostał dyplom, logo oraz słodki upominek.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.