Spotkanie z Mikołajem

To Mikołaj oczywiście!

 

Tak przybywa uroczyście

 

Tak, to on Mikołaj święty

 

W wielkim worku ma prezenty

 

Dla każdego coś przynosi

 

O nic nigdy sam nie prosi

 

To Mikołaj, oczywiście!

 

Tak przybywa uroczyście.

 

 

 

 

We czwartek Słoneczne Przedszkolaki z niecierpilowścią czekały na przybycie Mikołaja. Gdy tylko pojawił się w drzwiach sali dzieci przywitały go piosenką i wierszem. Zaprosiły go do wspólnej zabawy przy muzyce. Następnie to Święty Mikołaj zaprosił każdą grupę z osobna by z nim została. Tak właśnie za zamkniętymi drzwiami dzieci otrzymywały długo oczekiwane paczki. Mikołaj zadawał pytania, prosił o piosenki, a sam również otrzymał od każdej grupy mały upominek. Do zobaczenia za rok Święty Mikołaju!!!!!

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.