Spotkanie Wigilijne

„Musimy przekazywać z pokolenia na pokolenie

Tę świętą historię - Boże Narodzenie.

Nawet jeśli tradycję baśnią osnuwamy,

To najważniejszej prawdy wszyscy się trzymamy.

Prawdy, aktualnej we wszystkich wiekach,

Że Bóg nieskończenie pokochał człowieka!”

 

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta Wigilia, w której wzięli udział Pani Dyrektor Barbara Kuk,  Wicedyrektor Iwona Gryzik, Ks. Krzysztof Czaja, przedstawiciele Rady Rodziców: Iwona Szary, Aneta Roman, Beata Przybyło, personel przedszkola oraz wszystkie Słoneczne Przedszkolaki.

W nastrój Świąt Bożego Narodzenia wprowadziła nas grupa „Pracowite Pszczółki”, która przedstawiła Jasełka pt. „Broda Heroda”. Przedszkolaki z wielkim przejęciem wcieliły się w rolę Józefa, Maryi, Heroda, Trzech Króli, pastuszka, pasterek, Aniołów, wróbli, owieczek.

Po przedstawieniu wszyscy śpiewali kolędy, łamali się opłatkiem i składali sobie świąteczne życzenia, a następnie zasiedli do pięknie nakrytych stołów aby spożyć wigilijne potrawy.

 

Pani Dyrektor, Ksiądz oraz Przewodnicząca Rady Rodziców złożyli wszystkim obecnym życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.