Koncert Charytatywny "Aniołkowe Granie"

"...I na co dzień i od święta z aniołami za pan brat.

Upominki pełne szczęścia idą w świat.

Niech się łączą dobre serca przez kolejnych wiele lat.

Upominki pełne szczęścia idą w świat, cały świat.Idą w świat"

8 stycznia  na sali gimnastycznej Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 w Gorlicach odbył się uroczysty finał akcji "Aniołkowe Granie", która została objęta honorowym patronatem Burmistrza Miasta Gorlice, patronatem medialnym Gazety Krakowskiej oraz telewizji Gorlice.tv.

W koncercie finałowym wzięli udział zaproszeni goście: Pan Aleksander Augustyn – kierownik Wydziału Oświaty Kultury i Spraw Społecznych, Pani Beata Mikruta-Kawa - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gorlice,  Pan Jan Kuk – Dyrektor Centrum Opieki nad Dzieckiem „Razem”, Pani Barbara Kuk i Pani Iwona Gryzik  - Dyrektor i Wicedyrektor  Miejskiego Zespołu Szkół nr 5, Pani Barbara Zastępa – kierownik przedszkola, Rodzice Przedszkolaków  oraz  podopieczni Centrum Opieki nad Dzieckiem „Razem” wraz ze swymi wychowawcami. Zaproszeni goście obejrzeli spektakl pt, „Broda Heroda” w wykonaniu przedszkolaków oraz wysłuchali koncertu w wykonaniu uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych. Po części artystycznej i finałowej piosence „Aniołkowe granie”  nastąpiło uroczyste wręczenie potrzebującym zebranych prezentów, a gościom pamiątkowych aniołków.

Wszystkim bardzo dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w organizacji akcji.