Wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie plastycznym

„W Pacanowie kozy kują, więc Koziołek,
mądra głowa, błąka się po całym świecie,
aby dojść do Pacanowa…”

 


W czwartek 28 lutego br. w Jasielskim Domu Kultury odbyło się rozstrzygnięcie Międzynarodowego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Bajkowe Podróże Koziołka Matołka”. Konkurs został zorganizowany w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”, a istotnym elementem działań konkursowych było głośne czytanie dzieciom przygód Koziołka, które były inspiracją do wykonania przez najmłodszych prac plastycznych.

 

Organizatorem przedsięwzięcia było Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle, współorganizatorem zaś Jasielski Dom Kultury. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem,łącznie wpłynęło blisko 300 prac ze 160 placówek. Prace na konkurs wykonała również wychowanka naszego przedszkola  Ola Szpak, która zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy Oli oraz jej Rodzicom.

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.