Zajęcia w bibliotece

Dnia 14 marca w ramach współpracy z biblioteką dzieci z oddziału Montessori po raz kolejny brały udział w ciekawych zajęciach. Zajęcia przygotowała dobrze dzieciom znana pani Katarzyna Marchwica, która i tym razem nie zawiodła          i zaskoczyła nas ciekawymi zabawami oraz konkursem multimedialnym. Przedszkolaki poznały twórczość Juliana Tuwima - poety dziecięcej radości.  Utwory Juliana Tuwima są chętnie czytane przez dzieci i młodzież. Wiersze poety do dziś bawią i wzruszają kolejne pokolenia czytelników.  Dzieci  zainteresowaniem i uśmiechem na twarzy słuchały utworów. Największym powodzeniem cieszyły się: "Bambo", "Dyzio marzyciel", „Ptasie radio”„O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci" czy "Zosia Samosia". Podczas wizyty  w bibliotece był także czas na prace plastyczne, bo na zakończenie zajęć wszystkie dzieci rysowały kolejne wagony do wiersza „Lokomotywa”.

 

Dziękujemy za wspaniałą zabawę.

 

 

tekst: K. Mikosz

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.