Jadłospis - budynek przedszkola

Data

Śniadanie

II śniadanie

Obiad

 

Podwieczorek

 

27.05. 2019

Poniedziałek

Bułka grahamka (mąka pszenna, graham)  z masłem, serek wanilinowy.

Mleko.

    Herbata

    lipowa.          

    Suszone owoce

    jabłko-

    truskawka.

     

Zupa nylonowa (seler, pietruszka korzeń, kasza manna).

Ziemniaki, udźce z kurczaka pieczone.

Sałata zielona z jogurtem naturalnym (mleko).

Kompot  owocowy:   truskawki,  aronia,  porzeczki czarne,  maliny,  śliwki.

Rogal kruchy   (mąka pszenna) z masłem.

Mus truskawkowy.

Herbata.

28.05.2019

Wtorek

 

 

Wek  (mąka pszenna,)  z masłem, szynką konserwową, papryką czerwoną.

 Herbata, kakao (mleko).

 

 

  Soczek.

  Bułka z masłem

  serem żółtym

  ( mleko), banan:

  III, IV, V  grupa.

  

 

Zupa krem z zielonego groszku ( seler,  śmietana, mąka pszenna) z grzankami.

Naleśniki z powidłem (mąka pszenna, jajka, mleko).

Kompot j. w .   

                                    

Rogaliki drożdżowe

(mąka pszenna, jajka). 

Herbata

29.05.2019

Środa

Chleb śniadaniowy (mąka pszenna ) z masłem, pomidorem.

Płatki kukurydziane z mlekiem. Herbata.

 

  Herbata

  miętowa.

  Banan.

      

Zupa krupnik (kasz jęczmienna, seler, pietruszka  korzeń, śmietana) .

Sznycelek wieprzowy (jajka, bułka pszenna), ziemniaki.

Kapusta młoda, gotowana (masło, śmietana).

Kompot  j .w.

Kisiel żurawinowy, amoniaczki (jajka, mąka pszenna).

Herbata .

 

 

30.05.2019

Czwartek

Bagietka (mąka pszenna) z  masłem,

szynką z „bobrownika”, pietruszką zieloną, ogórkiem świeżym.

Herbata, kawa (mleko).

  Napój miodowo-

  cytrynowy.

        

 

Zupa pomodorowa z groszkiem ptysiowym (seler,   śmietana  mąka pszenna, jajka )  .

Pulpety rybne (jajka), ziemniaki.

Buraki czerwone z chrzanem.

Kompot  j .w.

 

Kołacz  z serem (mąka pszenna, mleko), ananas.

Herbata .

 

31.05.2019

Piątek

 

Chleb domowy (mąka pszenną) z masłem, pastą z ryby wędzonej, cebulą czerwoną, szczypiorkiem.

Herbata, kakao (mleko).

   Herbata

   malinowa.

   Kiwi.

 

 

 

Zupa  filetowa z ryżem ( seler, mąka pszenna ).

Kluski śląskie z boczkiem (mąka pszenna, jajka).

Surówka z marchewki, jabłka, pora.

Kompot  j. w.

Krem jogurtowo- agrestowy z czekoladą (mleko).

Herbata.

W oddziałach do dyspozycji dzieci jest zawsze „Piwniczanka”- naturalna woda mineralna. Napoje do 40°C we wszystkich oddziałach słodzimy miodem.

 Podkreśleniem    zaznaczono produkty powodujące   alergie   lub  reakcje nietolerancji.

 

Dokładny wykaz składników pokarmowych dostępny jest w pokoju referenta.